امروز با گروه صنایع لاستیک سازی بیتا مقاله ای تحت عنوان اورینگ ضد بنزین تدوین نموده ایم در ادامه مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کافی کسب کنید.

اورینگ چیست؟

اورینگ ضد بنزین

کاربرد اورینگ ضد بنزین

اورینگ چیست؟

اورینگ قطعه ای از جنس الاستومر و مواد پلیمری است یک واشر مکانیکی که سطح مقطع آن دایره می باشد و بیشتر به منظور آب بندی مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت استاتیک و داینامیک وجود دارد.

استاتیک به صورت سکون می باشد.

داینامیک به صورت روی شافت دوار چرخش دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اورینگ ها مقاله اورینگ چیست؟ را مطالعه کنید و یا اینکه از طریق تب محصولات از طریق دسته بندی مقاله محصول مورد نظر خود را مطالعه فرمایید.

اورینگ ضد بنزین

لاستیک نیتریل یا NBR که با نام های Buna-N و لاستیک اکریلونیتریل بوتادین نیز شناخته میشود، نوعی هم بسپار ترکیبی لاستیکی از آکریلونیتریل و بوتادین است.

این اورینگ ساختاری شبیه به اورینگ NBR با این تفاوت که درصد نیتریل بالاتری نسبت به NBR دارد و بیشتر در صنایع خودروسازی جهت اورینگ سوزن انژکتور و درب پمپ بنزین و دلکو استفاده می گردد.

متریال ضد بنزین متریالی است که در ایران به ندرت یافت می شود جایگزین ضد بنزین، وایتون می باشد اما به دلیل قیمت بالای وایتون از همان متریال ضدبنزین یا نیتریل استفاده میشود.

کاربرد اورینگ ضد بنزین

هرچقدر متریال ضد بنزین در لاستیک اورینگ بیشتر باشد مقاومت آن افزایش می باید از این رو اورینگ در برابر

روغن، بنزین و مواد شیمیایی مقاومت بیشتری دارد اما به اندازه ای که نیتریل افزایش یابد انعطاف پذیری لاستیک کاهش خواهد یافت.

صنایع خودروسازی و هوانوردی به منظور تولید شلنگ های جابجایی بنزین و روغن

درزگیرها

انکرهای بنزین و لایی

صنایع لاستیک سازی بیتا قادر است تا باکیفیت ترین محصولات را برای مشتریان خود تولید کند.

برای خرید محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید تا محصول خود را با راهنمایی کارشناسان سفارش دهید.

این مطلب را به اشتراک گذاری کنید