امروز با گروه صنایع لاستیک سازی بیتا آخرین مقاله در دسته دیافراگم ها را تدوین نموده ایم. تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید تا با دیافراگم وایتون آشنا شوید.

دیافراگم لاستیکی چیست؟

کاربرد دیافراگم لاستیکی

دیافراگم وایتون

دیافراگم لاستیکی چیست؟

دیافراگم در واقع یک صفحه لاستیکی یا پلیمری انعطاف پذیر است که جریان بین کنترل ولوها و پمپ ها را کنترل می کند تا از انتقال مواد جلوگیری کند.

موادها ممکن است سیال یا از انواع گازها باشند قطعاتی که با استفاده از دیافراگم تقویت میشوند بسیار مقاومت بالایی در برابر فشار و حرارت دارند و میتوانند تا دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل کنند.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد دیافراگم لاستیکی چیست؟ کلیک کنید تا اطلاعات کافی را کسب کنید.

کاربرد دیافراگم لاستیکی

دیافراگم قطعه ای است که انواع گوناگونی دارد و هرکدام به منظور خاصی مورد استفاده قرار میگیرد اما اکثر آن ها در محیط های مرطوب و خشک استفاده میشوند.

با استفاده از این قطعه از تعداد پنل هایی که برای صفحه های لاستیکی مورد نیاز است کاسته میشود. پنل ها در عایق بندی استفاده میشوند. و این امکان را دارد که در برابر ضربات از تجهیزات محافظت کند.

دیافراگم در صنعت پزشکی، نفت، گاز، هوافضا، پمپ های پنوماتیک، هیدرولیک، کمپرسورها و … مورد استفاده قرار میگیرد.

دیافراگم وایتون

دیافراگم وایتون یا Viton Diaphragm یکی از بهترین نوع دیافراگم ها از نظر خواص عالی و منحصر به فرد می باشد. دیافراگم وایتون درموارد مختلف کاربرد بسیار دارد; پایداری عملکردی به لحاظ فشار، سیال و دما همچنین مقاوم در برابر مواد سوختنی و … می باشد دربرابر روغن های نسوز بسیار مقاومت خوبی دارد .

برای خرید دیافراگم وایتون و دیگر انواع دیافراگم با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در خرید خود راهنمایی کنند.

این مطلب را به اشتراک گذاری کنید